Neler yeni

Aşkınızın rengini biliyor musunuz?

KahtaLi

Admin
Sevdiğiniz renkler aslında kişiliğiniz ve nelerden hoşlandığınız hakkında ipuçları verir.
Peki hoşlandığınız kişinin beğendiği renklerden yola çıkarak onun nasıl bir aşık olduğunu öğrenmek ister misiniz?


Kırmızı

Aşkın ve arzunun rengidir. Favori rengi kırmızı olanlar kışkırıtıcı ve heyecan vericidir. Kendine güvenen, coşkulu, bazen de kontrolsüz olabilirler. Aşkta ihtiraslı olsa da her zaman yeni bir aşk için hazırdır.

Yeşil

Güven ve huzur veren bir renktir. Yaratıcılığı ve üretkenliği anlatır. Aşk rengi yeşil olanlar sakinleştirici, dost canlısı ve şefkatlidir. Ağırbaşlı ve istikrarlıdır. Aşk konusunda özgürdür.

Siyah

Bu rengi sevenler tutkulu ve dominant sevgili olurlar. Aşkı çok yoğun ve dolu yaşarlar. Onlar için monotonluk katlanılmaz bir durumdur.

Mavi

Sakinliğin simgesidir. Mavi tutkunları için güven ve sadakat çok önemlidir. Tutkulu aşıklardır. En ufak bir şüphe ve güvensizlik, aşk konusunda kendilerini başarısız hissetmelerine yol açabilir.

Mor

Bu renk asiliği, dengeyi, kendine güveni temsil eder. Moru sevenler hayal dünyası geniş, sanata düşkün kişilerdir. Aşk konusunda ruh ikizilerini ararlar.

Pembe

İnsanları rahat hissettiren ve dinlendiren bir renktir. Aşk rengi pembe olanlar etrafa neşe saçan kişilerdir. Heyecan dolu ve eğlenceli aşıklardır.


Sarı

Bu rengi seven kişiler hırslı, zeki ve entellektüeldir. Aşk konusunda bencil olabilirler. Neşeli ve sevecen sevgili olanlar da aldatmaya meyillidirler.

Beyaz

Beyaz rengi seven kişiler nazik, asil ve alçak gönüllü kişilerdir. Aşk konusunda istikrarlıdırlar. Sevdiklerinine sadık olurlar.

Kahverengi

Denge rengidir. Kahverengi tutkunlarının dengeli aşk hayatı vardır. İnişli çıkışlı ilişkilerden hoşlanmaz, sakin ilişki aralarlar. Paylaşmayı severler.

Turuncu


Duygusal ve hassas kişilerdir. Yapıcıdırlar. Heyecan verici, canlı ilişkiler tam onlara göredir.