Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. A

Ben hala sana özlem duyarken

Ben hala sana özlem duyarken Sen, düşünme beni başkasıyla Ben hala senin adını anarken Yüreğim sen diye atarken..... nasıl bırakırsın el ocağına.... Düşünmezmisin? Bilmezmisin? Yüreğim sendeyken, verecek bir yürek yok başkasına.... Ben senlerimle yaşıyorken Dualarıma bile seni katıyorken Ömrümü...
  2. A

Dağların ve nehirlerin, Türküsünü söylemek istiyorum,

Dağların ve nehirlerin, Türküsünü söylemek istiyorum, Büyük gökyüzünün ve kırların. Mavi çiçeğin türküsünü söylemek istiyorum, Umudun Ve sevdanın.
  3. A

Beklemek de acı veriyor şiir gözlüm

Beklemek de acı veriyor şiir gözlüm ... Unutmak da.. Ama en berbatı bu ikisi arasında karar verememektir.. Beklemeli mi ? __________Unutmalı mı!....🍁
  4. A

Kimseye yük olmadım bu hayatta..

Kimseye yük olmadım bu hayatta.. Yüreğim taşıdıklarımdan yorulsa.. Ne kadar ağırlaşsada.. Çocukken başladım kırgınlıklarımı.. Hayallerimi gönül bavulumda taşımaya.. Yürüdüğüm yollarda, Dikenler batsada canıma.. Dimdik yürüdüm,eğilmedim.. Kimseyi şahit etmedim gözyaşlarıma. Kendimden eksilirken...
  5. A

Varmisin Seni seviyorum demeye

Varmısın SENİ SEVİYORUM demeye Nazımı kahrımı çekmeye kaprislerime tahammül etmeye Varmısın yüreğimde yanıp küllere dönmeye İki bedende bir can olmaya Varmısın canımda CAN olmaya bir ömür yolumu gözlemeye Varmısın uzaklarda hasretimi çekmeye Bu AŞK yolunda çile çekmeye Varmısın Benimle ağlayıp...
  6. A

SENİ SEVİYORUM AŞKIM DİYEN DİL DEĞİL

SENİ SEVİYORUM AŞKIM DİYEN DİL DEĞİL. Aşka sahip çıkacak tutum gerek. Severken sevdim deyip önemsemek gerek. Sevgide aşkta sahiplenmektir;bir ömür rıza kazanmaktır sevmek. Unutma yürek sevgisi kaldığı yerden ilgi yok edildiği sevgiden hayal yıkıldığı umuttan kopar, insan inçildiği yürekten...
  7. A

Merhaba uzaktaki yürek!!

Merhaba uzaktaki YÜREK....!!! Uzatsam elimi tutarmısın ? Açsam YÜREĞİM'i sevgiyle....... .Bir ümit bir özlem dolu KALP al desem alırmısın ? Bırak uzakları yakın olsun, Gir şu virane gönlüme desem....... Tereddüt etmeden girermisin ? Ne kaşın ne gözün ne farkeder..... Güzel çirkin de olsan.... O...
  8. A

Sen yaşadığım değil yasamadigim hayatımın....❤️

Sen benim yağmurlu ve karanlık bir geceden Amansız çıkıp gelen müjdeli haberimsin Sen yüzüne severek dokunmak istediğim Ama bir türlü dokunamadığım insansın Sen ilk yazdığım ilk sakladığım şiirimsin Sen ilk girdiğim sınavımsın bu yaşam mücadelesinde melek yüzlüm 💞 Sen yaşadığım değil...
  9. A

Sevgililer günün Kutlu olsun prensesim

Nefesim ömrüm hayatımın anlamı canımın içi iyiki varsın varlığın en büyük armağan seni çok seviyorum sevgililer günümüz kutlu olsun ❤️❤️❤️ @KahtaLi
  10. A

Ozleyince...

Özleyince bir kadın, bir adamı Ya da bir adam bir kadını Özlem işte, fark etmez ki cinsiyeti Acı bir yel dağıtır hem adamı, hem kadını. 🌺🌺
  11. A

Ozlendin haberin varmı ?

Yargıladım Yüreğimi...! Aklım HAKİM.... Vicdanım SAVCI.... Duygularım TANIK... Yüreğim SANIK... ... Avukata Gerek Duymadık.... Sordu Hakim; Nasıl Seversin Bunca Zaman Sen....? Boyun Büktü Yürek; Ah Bir Bilsen...! Duygular Kıpır Kıpır Söz İstediler....! Hakim Bey, Sevmek Hangi Yasada Suç...
  12. A

Aşk...

Aşk.. Hasretiyle yarışamadığıN.. YokluğuNa bir aN olsuN alışamadığıNdır.. Her güN vuslatı hayal edip de.. O hayale ömrüNce kavuşamadığıNdır..
  13. A

İçimden gecenleri sizlerle paylaşmak istedim.

Sevgiye açlık duymak ne kadar kötüdür ... İlgi en büyük ihtiyaçtır , İnsanoğlu o kadar ilgisiz ve sevgisiz kalmış ki , en ufak bir sevgi kırıntısının peşinden gider olmuş... Birazcık yüzümüze gülene yüreğimizi ellerimizle teslim ediyoruz... Ne biliyoruz ki karşımızdaki insanın nasıl birisi...
  14. A

Simdi geçmişimi bir şiir eşliğinde gömmeliyim...

Şimdi geçmişimi bir şiir eşliğinde gömmeliyim... ve hayata yeniden gülmeliyim... oturup bi dağ başına güneşin doğmasını izlemeliyim... gözlerimi kapatıp gökyüzünü izlemeliyim... ve her beyaz buluta bi anlam yüklemeliyim... kuşların sesini dinlemeliyim... ve bir papatya koparıp kokusunu içime...
  15. A

Ben suçlu değilim..

16. A

🌺huzurlu sabahlar🌺

🥀🥀 Ne güzelsin gönül bir yanın kış, bir yanın bahar bir yanın yağmur, bir yanın kar nede güzel sabrın var her yanın hüzün her yanın yar... .🥀🥀
  17. A

Tek aşk vatan aşkıdır !!!

18. A

Hz. Mevlana